14 stycznia 2015

Zakupowe szaleństwo.

Wyspałam się i wstałam tak wypoczęta jak już dawno mi się nie udawało. Kawką z córką, która wróciła z pracy i nie miała ochoty iść spać. A dzisiaj miała być wyprawa do hobbycraft i Morrison. Są dwa sklepy które wyjątkowo lubię. Hobbycraft rozwija myślenie, wyobraźnię i kreatywność, a Morrison to wielki wybór wszystkiego co można znaleźć w morzu i chyba największy wybór warzyw i owoców.
Dlaczego wyprawa? Bo zazwyczaj wpadamy do Morrisona z wózkiem i biegiem przejeżdżamy przez sklep, a na wyjściu okazuje się, że już trzeba wracać, bo praca, szkoła, albo ktoś dzwoni... No ale dzisiaj mieliśmy bite 3 godziny na spokojne zakupy.
Hobbycraft miał wysprzedaż poświąteczną, więc ciut nawet oszczędziłam, ale i tak wydałam dużoooo i nawet grama wyrzutów sumienia nie mam. Zawsze coś było ważniejsze, coś pilniejsze, a i tak brakowało czasu, żeby porobić coś co lubię dla siebie. Teraz już sobie nie żałuję i nie mam z tego powodu ani grama wyrzutów sumienia.

Jak ten chomik kolekcjonuję materiały na czasy trudne i oporne w kreatywność filcową. Tak, że wracam na jakiś czas do najmniejszych form plastycznych i słowo, że jestem do tego nieźle przygotowana.
 Mam niezłe zaplecze materiałowe i sporo pomysłów do zrealizowania. Ale na razie muszę jeszcze najpierw wynieść się na cały dzień z pokoju z pełnym dobytkiem. W piątek od rana mam wymianę podłogi w pokoju i tym sposobem w tym roku wiosenne porządki przesuną się na styczeń. Wiosno pamiętaj, że w tym roku przychodzisz wcześniej i zostajesz dłużej.
Ale wracam do moich szalonych zakupów. Mam sporo tematycznych pieczątek i oczywiście fajne tusze do nich, mam wreszcie fantastyczne motyle do mojego sizzix i oczywiście kilka pakiecików papierów wszelakich z kopertami i torbami włącznie. Więcej nie napiszę, ale słowo że wezmę się do pracy od tego weekendu bez względu na wynik czwartkowych informacji. A teraz, ponieważ właśnie minęła północ, spróbuję zasnąć, a jutrzejszy dzień.... przyniesie co sam zechce. Jedno jest pewne, śniegu nie będzie i nie warto się łudzić ;)))
Dobranoc!


Print

Print Friendly and PDF