11 sierpnia 2014

Politycznie wkurzona (nie lubisz polityki, to nie czytaj, wybaczę!)

Czasem zastanawiam się czy nasz naród jest tak mało rozumny, czy to tylko ta mniej rozumna część społeczeństwa jest tak głośna.

I dzisiaj eureka, biskup koszaliński uświadomił mi, że tych od klauzuli sumienia jest zaledwie jakiś tam nikły procent, że współczuje kobiecie, ale Chazan miał prawo, dogmaty wiary są najważniejsze  i kobieta ma je akceptować itd.
No i zgadzam się z nim, dogmaty wiary dla katolika to podstawa, zupełnie inna sprawa, że przestrzeganie tych dogmatów wiary przez katolików to już zupełnie inna bajka, a narzucanie ich ustawowo ateistom, innowiercom czy agnostykom, to już tylko zwykła chucpa. Katolicy ostatecznie mogą zawsze się nawrócić, a ateiści czy agnostycy nie mają tak łatwo ;)
Dlatego właśnie katolicy dają sobie prawo głośno krzyczeć, co jest najwłaściwsze, zwłaszcza gdy chodzi o tych mniej wierzących, wierzących w innego Boga, albo zupełnie niewierzących.

Tu katolicy są pozbawieni empatii i zupełnie zapominają o własnych grzechach, chociaż to w ich biblii czytamy: kto jest bez winy niech pierwszy.....  No ale nie po to owce mają pasterza, żeby o takich drobiazgach pamiętali, pasterz podpowie, że świętym obowiązkiem katolika jest nawracać na jedynie słuszną wiarę i tej wersji należy się trzymać, jako zgodniejszej z naturą człowieka.

Chazan, nawrócony na religię 'człowieka od momentu plemnika' dzielnie przyznaje, że wykonał około 500 aborcji, ale teraz już nie chce, bo .... i tu śmiem nie uwierzyć w wielkie nawrócenie mając świadomość, że 70-letni lekarz wykonujący zabieg chirurgiczny, to już ryzyko 50/50.

Naturalnym w tym wieku jest brak pełnej kontroli nad ręką, dziury w pamięci mogą nie być dotkliwe, ale już zdarza się nawet najlepiej wyćwiczonym umysłom mylić pojęcia, nazwy leków czy zwyczajnie nie pamiętać tego, co się jadło na śniadanie, a co za tym idzie zaczyna docierać świadomość, że i pacjentki mogą się połapać, bo personel pomocniczy już zapewne dużo wcześniej zauważył, że problem, to nie wiara w nienarodzone, tylko jak wybrnąć i zachować twarz, pozycję i kasę, z którą skrobaczom za kasę wyjątkowo trudno się pożegnać.

Jeśli ktoś zna lekarza, który przyjmuje za darmo swoje pacjentki w ciąży, albo daje im co gorsza kasę na zakup jedzenia dla nowo narodzonego, to ja poproszę o informację w komentarzach.

Ja znam tylko lekarzy, którzy prywatnie, to nawet kiedy odbiera się od nich wyniki robione w ramach NFZ, ale w prywatnym gabinecie, pobierają kasę.
Nikomu normalnemu nie wpadłoby doliczać kasy za odebranie w EMPIKu zdjęć wysyłanych przez kuriera na adres tegoż. No ale EMPIK, to nie prywatny gabinet lekarski  posła ...... On wie :D

Dlaczego mnie tak bulwersuje polityka wyznaniowa w Polsce od podpisania religii w szkołach? A z prostego powodu. Te decyzje nie były decyzjami ogółu społeczeństwa, a jedynie paktem SLD i KK, bo trzeba się układać z wrogiem ideologicznym i ustępować dla wyższych racji. Nie ważne, że racje były zupełnie nieokreślone i chyba oparte o informacje tajne ze spowiedzi, ale pakt został zawarty i kk w kraju wyrwał całą ziemię, która kiedykolwiek miała pieczątkę kościelną, ustawę w imię której nikt, kto nosi sutannę i robi interesy, podatków nie płaci... może dzisiaj już jakieś płaci, ale ja pamiętam czas, kiedy sprowadzał auta i sprzęt techniczny bez podatków żadnych.

A na dziś, jest na utrzymaniu państwa bo spowiada w policji, wojsku, straży i służbach specjalnych wraz z politykami, czyli racjonalnie temat ujmując: inwigiluje wszystkie strategiczne służby w kraju.
Jakieś jeszcze pytania? Państwo wyznaniowe stoi za drzwiami i tylko od polityków wybranych w tych wyborach będzie zależało, czy to stanie się faktem i po prostu zostanie kolonią Watykanu, a raczej państwem pod panowaniem rodzimych purpuratów.

Print

Print Friendly and PDF